Чт, 2024-04-25, 02:52


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Головна » 2010 » Серпень » 18 » Щоб вижити, людству доведеться вже через 40 років перейти на штучне м'ясо
17:37
Щоб вижити, людству доведеться вже через 40 років перейти на штучне м'ясо
Інші останні Новини науки і технології на сайті holosUA.com/


   До 2050 року людству, щоб вижити, доведеться харчуватися синтетичним м'ясом, вважають науковці. На їхню думку, на всіх натуральної продукції вже не вистачатиме, адже через 40 років, за прогнозами демографів, населення Землі зросте до 9 млрд людей.

Дослідники вважають, що навіть перехід на штучне м'ясо не врятує сотні мільйонів людей від недоїдання через зміни клімату, дефіцит води та дедалі більше споживання продовольства. Науковці представили свої міркування на цю тему в доповідях, опублікованих у середу британським Королівським товариством, пише InoPressa з посиланням на британську газету The Guardian.

Автори досліджень зазначають, що збільшити світові продовольчі ресурси на 70% за найближчі чотири десятки років реально. Вчені вважають, що парникові гази в атмосфері, а також сучасні добрива та хімікати допоможуть значно збільшити врожайність і зменшити витрату води. Іншими шляхами виходу з кризи може стати новий підхід до споживання скрізь у світі. Дослідники також пропонують жителям країн, що розвиваються, краще обладнати склади та супермаркети, а жителям багатих країн не купувати зайвих продуктів.

Рішення можна знайти і в зниженні залежності сільського господарства від нафти, оскільки вихлопні гази посилюють кліматичні зміни. Збільшити кількість харчів можна, не тільки вирощуючи штучне м'ясо, а й за допомогою нанотехнологій для лікування великої рогатої худоби.

Технологія виробництва м'яса в лабораторії в промислових масштабах була розроблена в США ще п'ять років тому. Такий синтетичний продукт планується виробляти з м'язових клітин, які вирощуються під контролем фахівців. Тоді вчені заявляли, що штучне м'ясо буде більш здоровим і корисним, ніж натуральне, передає NEWSru.com.

Дослідники відзначали, що нова технологія зменшить кількість убитих тварин і знизить екологічні витрати на утримання худоби. Адже розведення великої рогатої худоби має серйозні негативні наслідки для атмосфери, оскільки метан, який виділяють тварини, сприяє глобальному потеплінню.

У 2008 році натхненна цією ідеєю відома організація Peta ("Люди за етичне поводження з тваринами") заявила про готовність виплатити мільйон доларів тому, хто до 2012 року запустить м'ясо, отримане в лабораторних умовах, у масовий продаж. Поки що технологія виробництва штучного м'яса не відпрацьована.

Як попереджають експерти, навіть якщо виробництво м'яса у великих кількостях вдасться налагодити, споживач може просто відмовитися купувати його, побоюючись завдати шкоди своєму здоров'ю.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини науки і технології | Переглядів: 1371 | Додав: holos
Всього коментарів: 0
ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР ПРО ЦЮ НОВИНУ
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ СВІТУ, ХАЙ ПРО НЕЇ ЗНАЮТЬ ВСІ