Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
Головна » 2012 » Вересень » 12 » Україна в останні хвилини втратила перемогу над Англією. ВІДЕО
09:15
Україна в останні хвилини втратила перемогу над Англією. ВІДЕО
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/
У Лондоні, на знаменитому стадіоні "Вемблі", завершився поєдинок кваліфікаційного раунду до чемпіонату світу 2014 року між збірними Англії та України. Команда Олега Блохіна вигравала до 87-ї хвилини, але втримати перемогу не зуміла.

Англія - Україна 1:1

Гол: Лемпард, 87 (пен) - Коноплянка, 39

Англія: Харт, Джонсон, Ягелка, Лескотт, Бейнс, Джеррард, Лемпард, Клеверлі, Мілнер, Окслейд-Чемберлен, Дефо

Україна: П'ятов, Гусєв, Ракицький, Хачеріді, Селін, Тимощук, Ротань, Гармаш, Коноплянка, Ярмоленко, Зозуля

Існує досить поширена думка серед журналістів та експертів, що нинішня збірна Англії мало не найслабша в історії. Навіть вихід збірної "Трьох Левів" з групи з першого місця на Євро-2012 сприйняли на Туманному Альбіоні як приємну несподіванку.

З іншого боку, стосовно результату і статистики, Англія стабільно зростала в рейтингу FIFA і перед звітним матчем з українцями перебувала на третьому місці, поступаючись тільки іспанцям і німцям.

Останній поєдинок збірних було зіграно в Донецьку під час Євро-2012. Тоді українці хоч і програли, але провели один з найкращих своїх поєдинків, що сприяло відсутності шквалу критики.

І ось через майже три місяці команди знову зустрілися, тепер уже в Лондоні. Українці почали поєдинок без паніки і метушні. Ба більше, вже на третій хвилині могли відкрити рахунок, коли після навісу Гусєва і рикошету м'яч влучив у штангу.

Ще зовсім недавно годі було уявити збірну України, яка на "Вемблі", граючи з англійцями, діє першим номером, впевнено контролюючи м'яч. Мабуть, не могли такого собі уявити й англійці. Команда Олега Блохіна не поступалася своєму суперникові в жодному із компонентів гри, а в деяких і перевершувала. У підсумку, цілком справедливо на перерву команди пішли з рахунком 0:1 на користь збірної України. Це Євген Коноплянка завдав красивого удару з-під Стівена Джеррарда прямо в "дев'ятку" воріт Джо Харта.

Побоювання, що підопічні Блохіна з перших хвилин пригорнуться до своїх воріт, сподіваючись відбитися і зберегти рахунок, на щастя, не виправдалися. Хоч англійці більше володіли м'ячем, українці не грали на відбій, а намагалися проводити контратаки. Організовані дії синьо-жовтої команди вочевидь шокували глядачів на "Вемблі" - на величезному стадіоні стояла така тиша, що часом виразно чути було скандування "Україна" тих кількох десятків уболівальників, які приїхали підтримати свою збірну.

Тим не менш, ближче до кінця матчу Англія таки почала створювати небезпечні моменти біля воріт П'ятова. В одному з них, за три хвилини до кінця основного часу, м'яч влучив у руку Євгену Хачеріді, і Джюнейт Чакир, який, до слова, чудово відпрацював поєдинок, вказав на "точку". Виконувати вирок пішов Лемпард. Його нога, здалося, ще не торкнулася м'яча, а П'ятов вже лежав на газоні в протилежному кутку - 1:1.

Прикро втрачати перемогу на останніх хвилинах, проте й нічия з головним фаворитом групи на виїзді - добрий результат.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1147 | Додав: adminA | Теги: Англія, Україна