Пт, 2024-04-19, 15:47

Головна » 2010 » Березень » 4 » Українська молодіжка провела два товариських матчі вчора. Обидва рази зіграла внічию
16:35

Молодіжна збірна України під керівництвом Павла Яковенка провела вчора, 3 березня, відразу два товариські поєдинки - з молодіжною збірною Кіпру та з подільським "Авангардом". Обидва матчі були зіграні двома різними складу і обидва завершилися з однаковим рахунком 1:1.

Кіпр (U-21) - Україна (U-21) 1:1
Голи: Хараламбус, 10 - Ракицький, 26
Україна: Каніболоцький, Пашаєв, Матвєєв, Кривцов, Ракицький, Морозюк, Степаненко, Голодюк, Ярмоленко, Зозуля, Кравець
Вилучення: Пашаєв, 45, Морозюк, 79, Ракицький, 84
Уже наприкінці першого тайму поле змушений був залишити Павло Пашаєв, а ближче до кінця місцевим арбітром були видалені Микола Морозюк і Ярослав Ракицький.
Тим не менше, українці зуміли відстояти нічийний результат.
Україна (U-21) - "Авангард" 1:1
Гол за Україну: Сергій Вовкодав
Україна: Каніболоцький (Паст, 46), Фартушняк, Путівцев (Сахневич, 46), Курилов, Вовкодав, Чеснаков, Льопа (Родіна, 46), Білий, Коноплянка (Гармаш, 46), Віценець, Безус (Тищенко, 46)
На гру з второліговой російською командою, яка починалася пять годин після матчу з кіпріотами, Яковенко виставив другий склад. Хіба що голкіпер "Кривбасу" Каніболоцький знову захищав ворота до перерви.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1143 | Додав: Olena_Mazur