Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Головна » 2011 » Липень » 12 » УПЛ-2011/12, 1-й тур: результати матчів
11:57
УПЛ-2011/12, 1-й тур: результати матчів
Інші останні Новини спорту на сайті holosUA.com/

Відбувся перший тур 21-го за ліком чемпіонату України. Ознаменувався він поразками "Ворскли" і "Карпат", які представляють країну в єврокубках, зустріччю призерів попереднього чемпіонату "Динамо" і "Металіста" та драматичним поєдинком "Арсеналу" й "Дніпра".

УПЛ-2011/12. 1-й тур

"Шахтар" - "Оболонь" 4:0

Голи: Селезньов, 11, Дентіньйо, 63, Мхітарян, 82, Луїс Адріано, 90 +1

"Гірники" двічі в минулому сезоні поступилися "Пивоварам" і, мабуть, вирішили перервати невдалу серію матчів з киянами. Оновлена ​​команда Сергія Ковальця не встояла перед натиском чемпіона і вдруге за три роки пропустила на "Донбас Арені" чотири м'ячі.

"Динамо" - "Металіст" 1:1

Голи: Шевченко, 17 - Шав'єр, 3

Кияни вже на третій хвилині подарували суперникові гол, грубо помилившись в обороні, але через трохи більше 10 хвилин подарунок у відповідь піднесли вже харків'яни. Надалі динамівці володіли беззаперечною перевагою, не дозволивши суперникові практично нічого створити біля свої воріт. При цьому самі перевірили на міцність штангу і поперечину, але забити переможний гол так і не зуміли.

"Арсенал" - "Дніпро" 3:3

Голи: Мазілу, 17, 39, Ротань, 63 (у свої ворота) - Матеус, 53 (з пенальті), Антонов, 55, 90

Підопічні Хуанде Рамоса повністю програли супернику перший тайм, і на перерву йшли за рахунку 0:2. Тим не менш, уже в дебюті другого тайму дніпряни зуміли відігратися. "Каноніри", щоправда, через кілька хвилин зуміли знову вийти вперед, але на останніх хвилинах "Дніпро" знову зрівняв рахунок. На тому й розійшлися.

"Іллічівець" - "Карпати" 1:0

Гол: Ярошенко, 7

Кардинально змінений у це міжсезоння "Іллічівець", який лише дивом врятувався на останніх секундах минулого чемпіонату від вильоту, обіграв п'яту команду минулого сезону.

"Ворскла" - "Олександрія" 0:1

Гол: Таргамадзе, 50

Новачок ПЛ зумів обіграти полтавців, граючи досить великий відрізок часу в меншості. Ба більше, голкіпер "Олександрії" зумів відбити пенальті. "Таврія" - "Зоря" 3:1

Голи: Ідахор, 55, Назаренко, 66, Шиндер, 72 - Мадоу, 41 (з пенальті)

Оновлена ​​відомими українськими футболістами сімферопольська команда зуміла здобути вольову перемогу над "Зорею". І хоча матч "Таврія" закінчувала в меншості, переможний рахунок все ж зуміла зберегти.

"Чорноморець" - "Металург" (Д) 0:1

Гол: Пізеллі, 46

З поразки перед рідними вболівальниками почав сезон в еліті, після річної перерви, одеський "Чорноморець".

"Кривбас" - "Волинь" 1:0

Гол: Грінченко (у свої ворота), 18

Єдиний гол став наслідком грубої помилки захисника і голкіпера "Волині". Перший віддав пас з центру поля своєму воротареві, при цьому порушивши неписане футбольне правило - "не віддавати воротареві м'яча у площину воріт", а другий не зумів зупинити м'яча, який підступно стрибав, пропустивши його під ногою.

За матеріалами Голос UA на РФ
Також читайте:
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1146 | Додав: admin | Теги: 1-й тур, УПЛ-2011/12, результати матчів