Пт, 2024-04-19, 21:49

Головна » 2011 » Лютий » 10 » Збірна Аргентини в товариському матчі обіграла португальців
15:33
Збірна Аргентини в товариському матчі обіграла португальців

Збірна Аргентини в товариському матчі обіграла португальців 2:1. По одному м'ячу забили головні зірки команд - Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду.

На 14-й хвилині Мессі змістився з флангу в центр і відправив м'яч у штрафну. Анхель ді Марія (з мадридського "Реала") пробив сходу 1:0.

На 21-й хвилині "європейські бразильці " відігралися. Рахунок зрівняв також гравець "Реала" - Кріштіану Роналду. Моутіньо навісив у центр штрафного. Удар головою у Альмейда не вийшов. М'яч полетів до лінії воротарської. Кріштіану Рональду випередив воротаря і відправив м'яч у сітку 1:1.

На 47-й хвилині Роналду навісив. Альмейда б'є головою. М'яч зачепив поперечину і пролетів за ворота. Через дві хвилини Альмейда б'є головою - м'яч потрапив у поперечину. Кріштіану Роналду метрів з 8 завдає повторний удар - вище.

На 83-й хвилині аргентинці ледь не вийшли вперед. М'яч після удару Пасторе влучив у поперечину. На 90-ій хвилині Ліонель Мессі реалізував пенальті 2:1.
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 866 | Додав: adminA