Ср, 2025-11-05, 09:57


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
ТОП:
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Листопад 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Головна » Новини економіки. А також останні новини, курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.

Останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини.
« 1 2 ... 67 68 69 70 71 ... 181 182 »

 

 

Україна звернулася до керівництва Єврокомісії щодо готовності взяти участь у газових переговорах в тристоронньому форматі Україна-ЄС-РФ.


 

 

Представники Вашингтона і Тегерана підписали у Відні угоду, що передбачає постачання в США 32 тонн важкої води. Про це в п'ятницю 22 квітня повідомляє агентство ЕФЕ


 

Лондонський суд заморозив майно олігархів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова у Європі. Судовий ордер стосується такого майна, як приватний літак, човен і майно в Англії та Франції.


 

Президент Петро Порошенко у рамках візиту до Румунії домовився прискорити роботу над підписанням документів, необхідних для налагодження імпорту природного газу з Румунії до України, а також активізувати співпрацю для розвитку туризму в обох країнах.


 

 

Міністерство фінансів США повідомило, що на нових 20-доларових банкнотах з'явиться портрет афроамериканської активістки Гаррієт Табмен, що виступала проти рабства.


 

Національний банк України (НБУ) заявляє про можливість продовжити валютну лібералізацію з урахуванням поточного стану економіки після відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, повідомляється в прес-релізі регулятора.


 

Кабінет міністрів України має намір до кінця року представити план середньострокового соціально-економічного розвитку країни, який буде характеризуватися високим рівнем деталізації і поступовістю.


 

Національний банк України підписав двосторонній кредитний договір з Швейцарським національним банком. Про це у понеділок 18 квітня йдеться у повідомленні Національного банку України.


 

Україна повинна увійти до першої двадцятки рейтингу країн за умовами ведення бізнесу до 2019-2020 років. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.


 

 

Європейський банк реконструкції та розвитку планує інвестувати в українську економіку близько мільярда євро протягом цього року.


 

Міністр соцполітики Андрій Рева наголошує на необхідності провести монетизацію пільг, оскільки держава взяла на себе їх величезну кількість і ресурсу для їхнього забезпечення у неї немає.


 

Вимогу України в рамках Світової організації торгівлі про негайне усунення торговельних обмежень та розблокування транзиту з боку Росії підтримали 8 членів "Великої двадцятки", серед яких Євросоюз, США, Канада, Австралія, Японія, Туреччина, Швейцарія і Південна Корея.


 

 

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готовий продовжувати співпрацю з новим складом Кабінету Міністрів України, заявив глава європейського департаменту Фонду Пол Томсен.


 

У своїй квітневій доповіді "Перспективи розвитку світової економіки" МВФ зазначив, що якщо 23 червня британці проголосують за припинення членства їхньої країни в Єдиній Європі, економіці на регіональному і світовому рівнях буде завдано "важкої шкоди".


 

 

Головою правління ПАТ "Укрзалізниця" за підсумками відкритого кадрового конкурсу може стати Войцех Балчун. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.


 

Влада України має якнайшвидше впровадити необхідні реформи, передусім пов'язані з судовою системою та прокуратурою, а також врегулювати питання навколо призначення прем'єра для отримання фінансової допомоги на кшталт "Плану Маршалла".


 

 

У травні поточного року планується перший комерційний рейс найбільшого у світі вантажного літака Ан-225 "Мрія" до Австралії.


 

 

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська область) уклав контракт на постачання 750 вантажних вагонів власного виробництва до Туркменістану.


 

Будівництво другої гілки газопроводу "Північний потік-2", що лобіює російський газовий монополіст "Газпром", може зіграти роль "троянського коня" Росії для Європейського Союзу.


 

 

Ізраїльський природний газ, великі запаси якого було виявлено у шельфових родовищах Середземного моря, може допомогти Європі зменшити свою енергозалежність від Росії.