Ср, 2025-09-10, 22:40


Головна Реєстрація RSS PDA   18+
Вітаю Вас, Гість
ТОП:
Новини України
Курси валют в Україні
Прогнози погоди
Новини росії
Навіны Беларусі
Новини світу
Новини економіки
Новини культури та освіти
Новини релігії
Новини спорту
Новини кіно: анонси, скандали, актори
Новини шоу-бізнесу: сенсації, курйози, фото, світське життя
Новини медицини. Здоров'я. Лікарські дива
Новини науки і технології
Автоновини: авто та транспорт
Кримінальні новини і надзвичайні новини
Новини про відпочинок і туризм
Катастрофи та природні катаклізми
Іноземні видання по-українськи
Иностранная пресса по-русски
Цікаві інтерв'ю
Історія українських земель
Відеоматеріали
Анонси. Повідомлення. Прес-релізи
Онлайн ТБ - цікаві телеканали на "Голос UA на РФ" у прямому ефірі
КІНОЗАЛ - фільми і програми українських каналів онлайн
Біографії. Довідки. Рецепти
Новини бізнесу
Дискусії: політичні, національні, любовні і психологічні
Мода, стиль і краса
Все про нерухомість
Архів-календар
«  Вересень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Головна » Кримінальні новини і надзвичайні новини. А також останні новини, курси валют в Україні і прогноз погоди і цікаві тести.

Останні новини України, новини Росії, новини світу, новини економіки і кримінальні новини.
« 1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 89 90 »

Шесть человек погибли, как минимум, 13 других получили ранения различной степени тяжести.


Вбивця стріляв на ураження. Десять з одинадцяти загиблих від його рук - дівчатка у віці 12-14 років.


В августе прошлого года в этом же штате было обнаружено погребение с телами 72 нелегальных иммигрантов, которые намеревались попасть в США.


Його прізвище фігурує у справі про вбивство депутата Держдуми Росії Галини Старовойтової, керівника ОРТ Владислава Лістьєва та інших бізнесменів.


"У Хмельницькому убили нашого депутата. За малий бізнес. На форумі читаю: не треба було йти в БЮТ - не убили б. Страшні часи, страшна логіка", - написала Тимошенко.

.
Послуги двох охоронців ДСО коштують близько 100 гривень за годину. Це озброєні міліціонери в бронежилетах, один вид яких налякає грабіжників".


Преступникам удалось похитить 4 крупных бриллианта стоимостью несколько миллионов франков.

.
Розташований в 130 кілометрах на північ від Багдада Тікріт є адміністративним центром провінції Салах-ед-дін. У Тікріті народився колишній президент Іраку Саддам Хусейн.


По данным полиции, Макгриф умер от единственного ранения в грудь: пуля попала в сердце и пробила легкое.


"Взрыв был очень сильный, даже колесо одной из машин отлетело в сторону. Зрелище не из приятных"


Обещали молодым девушкам бесплатный выезд в Европу для работы нянями, официантками и продавщицами. У тех, кто выражал желание поехать за границу, сразу же забирали документы, в Европе "контрактниц" отправляли на панель. Но заработанных денег едва хватало на еду и оплату жилья, из-за чего отработка "долга" затягивалась на годы.


З ранку у будівлі ГПУ на допиті перебуває екс-президент України Леонід Кучма.


"Нічого нового у Генпрокуратури не з'явилося, свідчення Пукача і експертизи "стрічок Мельниченка" були готові давно. Отже, це пов'язано з якимись "політичними іграми" - можливо, це якийсь тиск на команду або сім'ю Кучми", - сказав Подольський


Європейська штаб-квартира Google розташована в Ірландії, але планується, що пошукач платитиме податок з кожного кліка користувача на рекламне посилання або банер на своєму сайті.


Северин підписував від імені лівих у Європарламенті договір про співробітництво з Партією регіонів. Також він часто коментує події в Україні, співзвучні з оцінкою Партії регіонів.

.
Протягом 2008-2010 років підозрювані незаконно позбавляли батьківських прав незаможних матерів. Сума хабара становила від 3 до 10 тис доларів за одну дитину.




Справу передано до Генпрокуратури, тому що вiдомi замовник i виконавець убивства.

.
"Причиной конфликта стала ревность мужа, которому не понравилось, как его жена разговаривала с одним из отдыхающих мужчин".


Його дружина українка вважає, що його викрали спецслужби Ізраїль.




Міліція оголосила у розшук людину, яка була разом із харківським журналістом Климентьєвим у день його зникнення.